Çağrı Merkezi / (0850) 888 3 425

Bize Yazın / destek@xatteknoloji.com

S.S.S.

Anasayfa / S.S.S.
Sevdiklerinizle Paylaşın

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi? 

Tüm yazılımlarımız domainle lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır.

Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, bize host bilgileriniz ile birlikte bir kurulum talebi iletmenizdir.

İstediğim kadar domain'e kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domain'e lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Üzerinden 1 ay geçen lisanslar değiştirilmemektedir. Ancak aynı firmaya ait ilk alınan lisans com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir.

Kendi hostum da barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.4 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Siparişler ortalama 10 dakika içerisinde onaylanmaktadır. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Ödemenizin onaylanmasına müteakiben, indirme linki alıcının mail adresine gönderilir.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.  24 saat içerisinde onaylanmaktadır. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 1 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Teknik destek veriyor musunuz?

En hassas olduğumuz hususlardan biri de teknik destektir. Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Web sitem Google'da çıkar mı?

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO'daki gücüdür.


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...