Çağrı Merkezi / (0850) 888 3 425

Bize Yazın / destek@xatteknoloji.com

Mobil Uygulamalar

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Mobil Uygulamalar
Sevdiklerinizle Paylaşın

Mobil Uygulamalar

Mobil yazılım ve mobil uygulama çeşitliliğimizle Xat Teknoloji olarak tüm mobil platformlarda öndeyiz. Bir mobil yazılımı benzerlerinden ayıran en büyük özellik işlevselliktir. Yani işiniz için hazırlanacak mobil uygulama, geliştirme aşamasında yazılım basamakları ve ihtiyaçlar belirlenerek aktif şekilde kullanım için tasarlanmalıdır. Yazılım sürecinde bu kuralı uygulamadan hareket etmek uygulamanın baştan itibaren problemli olacağının en açık göstergesidir. Bizim açımızdan yine en belirleyici özelliklerden bir diğeri ise mobil uygulama ve yazılım için tasarımların doğru kurgulanmasıdır. İhtiyaca göre belirlenen yazılımın tasarımla birlikte sorunsuz bir şekilde dizayn edilmesi gerekir. Eğer hazırlanacak olan mobil uygulama bir entegrasyon yani başka bir programdan veya platformdan veri aktarımı gerekiyor ise bu defa devreye hız ve internet bant genişliği optimizasyonu da giriyor. Zira veri çekme sırasında oluşabilecek gecikmeler mobil uygulamanın akıcı bir şekilde kullanılmasını engelleyecek ve kullanım problemleri yaşatacaktır. Mobil yazılım ve uygulamaları ile ilgili biraz detaya girdik bunun sebebi de yaptıracağınız işe hakim olmanızı istememiz. Uygulama yazılımı başlamadan her konuda hem fikir olabilmek nasıl bir uygulama çıkacağını hangi aşamalarda bir araya gelerek daha iyisini yaratabilmek.

Mobil yazılım konusunda en keyif aldığımız kısım ise, Mobil yazılımları güncel olarak takip edip tüm yenilikçi özellikleri çalıştığımız firmalara aktarmak. Sizin adınıza mobil dünyadaki teknolojiyi yakından takip edip iş geliştirme sürecinde, rakiplerinizin önüne geçirmek. Mobil uygulama ve yazılım geliştirme, mobil yazılım içeriği belirleme konusunda ana unsur, firma ihtiyaçlarını belirleyip doğru iş süreci ile kullanılabilirliği olan bir uygulama geliştirmektir. Dünya genelinde kullanılan akıllı telefonlara özgü pazar lideri iki mobil yazılım sistemi mevcuttur. Andorid ve Ios olmak üzere iki ayrı grupta olan bu yazılım sistemleri kullanım açısından çok büyük bir fark göstermemekle birlikte yazılım süreçleri, geliştirme ve yayınlanma süreçleri oldukça farklıdır. Amaç daha fazla kitleye ulaşmaksa her ikisinde bulunmakta yarar var ama unutmayın ki bu iki ayrı mobil işletim ve yazılım sisteminin kullanıcı profilleri de birbirinden çok farklı.

Şirketler, kurumsal mobil uygulamalar da beklentilerini karşılayacak uygulama seçimlerine artık fazlasıyla özen gösteriyor. Mobil sistemlerden yararlanırken, uygulamanın sadece bir mobil uygulama olmaması işlevsel ve yenilikçi bir bakış da getirmesini bekliyorlar. Önümüzdeki yıllarda daha da çok artması beklenen uygulama ve dolayısıyla artan kullanım rakamları, kurumsal firmalar için geleceğin nerede olduğunu işaret ediyor.


“ Xat Teknoloji, bu gerçeğin farkında! „Bu yüzden Xat Teknoloji, birçok kurum ve markanın ihtiyaç duyduğu mobil yazılım ve mobil uygulama geliştirmealanında profesyonel bakışı ile müşterilerine birçok seçenek sunuyor


“ KULLANICI DOSTU, TEKNOLOJİ DOSTU MOBİL UYGULAMALAR „


Verdiği bütünlüklü yazılım hizmetiyle İstanbul’daki diğer mobil uygulama ajansları arasından sıyrılan Xat,mobil uygulamalarını geliştirirken kullanılacak tüm cihazlara uygun olarak tasarlar ve kodlar.

Geliştirdiği arayüz ve yönetim panelleriyle kullanıcı dostu yazılımlarla, uygulamaların yönetimi için kolaylık sağlar.


“ MOBİL ÇÖZÜM, MOBİL ENTEGRASYON „


İster tüm sistemlerle entegre bir çözüm seçin, ister uygulamanın kendine ait paneli olmasını talep edin; Xat Teknoloji, tam da ihtiyacınıza göre bir mobil uygulama tasarlar buna göre mobil yazılımı geliştirir ve yayımlar.

Ek çözümler ve uygulama içi özellikler de geliştirerek, yazılım aşamasından önce sizlere sunar. Xat Teknoloji, kurum ve markalar için en etkili çözümü bulmayı amaç edinir.

Xat Teknoloji, mobil uygulamaları ve yazılımları günümüzde en popüler cihazlar olan iPhone ve Android cihazların son sürümleri ile geliştirir. Mobil dünyadaki tüm yenilikleri projelerine yansıtarak, kurumunuz için en verimli mobil uygulama çözümlerini üretir.

Xat Teknoloji’nin birlikte çalıştığı kurumlar için farklı platformlarda geliştirdiği mobil yazılım projeleri, uzun vadeli, yenilikçi ve hızlıdır. Hedef kitlenin alışkanlıkları da her aşamada hesaba katıldığından, maksimum kullanıcı deneyimini sağlar..


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...