Çağrı Merkezi / (0850) 888 3 425

Bize Yazın / destek@xatteknoloji.com

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Xat Teknoloji ve Tasarım Ürünleri, 2010 yılından günümüze kadar olan süreçte kurumsal ve bireysel olarak kurulmuş olan ticari işletmelere Türk Ticaret Kanununun belirlemiş olduğu standartlarda ve aynı zamanda son kullanıcı dahil olmak üzere tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği web sitelerinin kurulum hizmetini veren bir web teknolojileri firmasıdır.

Ana faaliyet konusu web hizmetleri olup, müşterilerinin talepleri doğrultusunda kurumsal kimlik çalışmaları, grafik tasarım, görsel ve işitsel reklam hizmetleri ve sosyal medya reklamcılığı yer almaktadır.

Faaliyet alanlarımız arasında; Web tasarımı ve yazılımları, içerik yönetim sistemleri ve hizmetleri, e-ticaret uygulamaları, arama motoru optimizasyonu, içerik güncelleme, yazılım geliştirme, takip, analiz ve raporlama, web stratejileri oluşturma, e-katalog, banner tasarımları ve Google Adwords hizmetleri yer almaktadır.

Xat Teknoloji ve Tasarım Ürünleri olarak; Bizi tercih eden iş ortaklarımız ile taraflar arasında memnuniyet esas tercihimiz olduğu gibi, uzun süreli çalışma gereksinimlerine uygun, web teknolojileri ve tanıtım alanlarında çözümler sunan bir hizmet firması olmaktır.


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...